LOKALIZACJA
Działki inwestycyjne położone są w Czechowicach –Dziedzicach pomiędzy ul. Boczną a od północy ul. Nad Wisłą. Zjazd ok 2 km z drogi ekspresowej DK1.

INFORMACJE EWIDENCYJNE:
Adres:
Czechowice-Dziedzice ul. Boczna 10 woj. Śląskie

Oznaczenia katastrze:
Jednostka ewidencyjna: Gmina Czechowice-Dziedzice
Obręb: Czechowice
Działka ewidencyjna: 4288/10, 4288/10, 4281/4

Powierzchnia:
Powierzchnia działek inwestycyjnych ogółem
46.919 m2 (4,7 ha)

Księga wieczysta:
KA1P/00051918/7

Stan prawny:
Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny.
Prywatna własność/użytkowanie wieczyste.

PRZEZNACZENIE TERENU
Dla oferowanego terenu brak jest opracowania aktualnego, miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (wg poprzedniego planu z datą ważności do 31.12.2002, teren ten figurował w ewidencji jako teren rekreacyjno-przemysłowy).
Dla działki inwestycyjnej 4288/9 i 4281/4 wydano decyzję o ustalenie warunków zabudowy dla inwestycji p.n.: BUDOWA KOMPLEKSU SPORTOWO-REKREACYJNO-GASTRONOMICZNEGO.
Alternatywnie został stworzony szkic podziału działek inwestycyjnych na kilkadziesiąt działek rekreacyjnych o powierzchni od min 400 do 1200 m2 w systemie modułowym. W tym projekcie ok. 30 działek rekreacyjnych będzie miało bezpośredni dostęp do wody-stawu „Kopalniak”.
Na tym terenie bardzo prężnie działa Koło Wędkarskie „Silesia”w Czechowicach -Dziedzicach dlatego podział dużych działek inwestycyjnych na mniejsze skierowany jest do wędkarzy łowiących na tym terenie chcących posiadać własną działkę rekreacyjną z dostępem do wody.
Na tym terenie znajdują się również budynki sportowo-rekreacyjne, które mogą zostać zaadoptowane na inne cele np. domki jednorodzinne.

Uzbrojenie terenu:
Oferowany teren posiada dogodny dostęp do pełnego uzbrojenia i znajduje się w zasięgu miejskich sieci:
wodociągowej
kanalizacyjnej
elektrycznej
telekomunikacyjnej
gazowej

Przez działkę nie przechodzą żadne napowietrzne linie przesyłowe ani instalacje podziemne mogące utrudniać planowaną inwestycję.

CENA
Tel: + 48 601 798 399

created by wizja.net
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że widniejące na stronie internetowej zdjęcia oraz opisy prezentujące oferowany teren nie zawierają odstępstw od rzeczywistego wyglądu oraz stanu terenu. Różnica w wyglądzie oraz opisie terenu umieszczonym na stronie internetowej i rzeczywistym stanem nie może być podstawą roszczeń.